Online broneering

Toad

Vannituba

Ekesparre Butiikhotellis on 10 tuba

Meie uhkuseks olevad juugendstiilis ruumid on vaieldamatult ühed Eesti kaunimad ja isikupärasemad hotellitoad. Peensusteni läbimõeldud detailid on kooskõlas kontseptsiooniga ning kõikidest tubadest avanevad eriilmelised vaated keskaegsele piiskopilinnusele, mereveega täidetud kaitsekraavidele, linnapargile või aedniku pärusmaale – hotelli ümbritsevale romantilisele suveaiale.

Kõikides tubades on luksuslik mööbel ning tarvilikud aksessuaarid ja pisiasjad: minibaar, telefon, föön, televiisor, šeif, hommikumantlid, tualetitarbed. Tasuta WIFI levib kogu majas. Tubades olevaid nutikaid televiisoreid saab kasutada lisakuvarina või vaadata sealt Netflixi või Youtube kanaleid.

Eksklusiivne juugendstiil on viidud ka vannitubadesse – sisustamisel ei ole tähelepanuta jäetud pisimatki detaili. Tänavapoolsetes tubades 1, 2, 4, 5 on vann, ülejäänud 6 tuba on varustatud dušinurgaga. 

Tubadest 7 on suuremad deluxe toad ja 3 tuba on väiksemad standardklassi toad. Standardtubades on vannitoas dušinurk. Kolmel deluxe toal on rõdu - esimesel korrusel asuvalt toal 3 on privaatne terrass eraldi sissepääsuga, teisel korrusel asuvatel tubadel 6 ja 7 on ühine rõdu.

Meie külaliste lemmikuks on hommikusöök

Meie külalistel on võimalik valida hommikusöögi aega ja kohta. Kuigi igapäevaselt serveeritakse hommikusööki hotelli esimese korruse lounge’s 8.00-11.00, on külalisel soovi korral võimalus tellida hommikusöök ka numbrituppa. Soovi korral pakume hommikusööki varem või pakime kaasa. Suvel ilusa ilma korral saab nautida hommikusööki meie ida-poolses suveaias, kus hommikupäikese paistes päevaks energiat koguda ja kehakinnitust nautida.

Meie hommikusöögi valikut iseloomustab muuhulgas Saaremaale iseloomulik toiduvalik - Saaremaa leib ja või, värsked küpsetised, suitsu- ja soolakala, juustu-ja lihatooted, kohalikud hoidised ja mesi. Hommikusöögile annavad stardi pressitud mahla ja marjadega vitamiinismuuti ning värsketest puuviljadest salat. Sooja hommikusöögi valmistame personaalselt igale külalisele, vastavalt tema tellimusele. Valikus on erinevad munaroad, puder ja pannkoogid. Hommikusöögi juurde pakume igale külalisele klaasi kvaliteetvahuveini. Kogu hommikusööki saadab personaalne ja hooliv külalislahkus. 

See on hommikusöök, milleks tuleb võtta aega ja seda nautida!

Check-in alates 15:00

Check-out hiljemalt 12:00

Varasem check-i ja hilisem check-out on võimalik kokkuleppel.

NB! Rakenduda võivad lisatasud.