Online broneering

Toad

Toad

Ekesparre Boutique Hotelli kõik 10 tuba on De Luxe

Meie uhkuseks olevad juugendstiilis ruumid on vaieldamatult ühed Eesti kaunimad ja isikupärasemad hotellitoad. Peensusteni läbimõeldud detailid on kooskõlas kontseptsiooniga ning kõikidest tubadest avanevad eriilmelised vaated keskaegsele piiskopilinnusele, mereveega täidetud kaitsekraavidele, linnapargile või aedniku pärusmaale – hotelli ümbritsevale romantilisele aiale.

Kõikides tubades on luksuslik mööbel ning tarvilikud aksessuaarid ja pisiasjad: minibaar, telefon, föön, televiisor, šeif, hommikumantel, sussid, tualetitarbed ja WIFI, mis levib kogu majas.

Eksklusiivne juugendstiil on viidud ka vannitubadesse – sisustamisel ei ole tähelepanuta jäetud pisimatki detaili. Tubades 1, 2, 4, 5 on vann, ülejäänud 6 tuba on varustatud dušinurgaga.

Hotellikülalistele pakume järgnevaid lisateenuseid:

  • Massaažiteenused hotellis 
  • Pesu pesemine ja keemiline puhastus
  • Koopiate tegemine
  • Autorendi korraldamine
  • Transfeer lennujaama või sadamasse
  • Beebivoodi
  • Kingapuhastus
  • Ekskursioonid Kuressaares ja Saare maakonnas 

Numbritoa telefon on otsevalimisega; standardvarustusse kuulub ka tasuta WIFI.

Meie külalistel on võimalik valida hommikusöögi aega ja kohta. Kuigi igapäevaselt serveeritakse hommikusööki hotelli esimese korruse lounge’is 8.00-11.00, on külalisel soovi korral võimalus tellida hommikusöök ka numbrituppa. Soovi korral pakume kommikusööki ka varem. Suvel ilusa ilma korral saab nautida hommikusööki meie ida-poolses aias, kus hommikupäikese paistes päevaks energiat koguda ja kehakinnitust nautida.

Meie hommikusöögi valikut iseloomustab muuhulgas Saaremaale iseloomulik toiduvalik (Saaremaa leib ja või, suitsu- ja soolakala, juustu-ja lihatooted, kohalikud hoidised ja mesi jms). Sooja hommikusöögi valmistame vastavalt külalise tellimusele.

Check-in alates 15:00

Check-out hiljemalt 12:00

Varasem check-i ja hilisem check-out on võimalik kokkuleppel. NB! Rakenduvad lisatasud.