Online broneering

Raamatukogu

Ekesparre Butiikhotell on suurepärane koht väiksemateks nõupidamisteks, seminarideks, firmaüritusteks, kokkusaamisteks ja sündmuste tähistamiseks. Hotelli abivalmis personal on valmis Sind alati aitama, juhendama ja nõustama, kuidas sinu sündmust parimal moel korraldada. Oleme veendunud, et kui Sinu koosviibimine eeldab rahulikku, soliidset ja hubast atmosfääri, on meie mõnusate tugitoolidega raamatukogu selleks parim koht.

Ärklikorrusel asuv raamatukogu on kasutatav seminari- ja vastuvõturuumina, mahutades 12-20 inimest. Seminaripaketti kuuluvad televiisor, DVD-mängija, pabertahvel, markerid, kirjapaber A4 ja kirjutusvahendid. Teie soovil serveerime ka kohvipausid ning korraldame lõuna- või õhtusöögid.

Meie raamatukogust saab vahel ka pruudi buduaar, kuhu kutsutakse juuksur ja jumestaja, et koos sõbrannadega teha ettevalmistusi elu üheks olulisemaks sündmuseks. Siia saab kutsuda külalisi, lasta endale seveerida šampanjat ja puuvilju ning veeta see päev võimalikult meeldejäävalt. On juhtunud sedagi, et paaripaneku tseremoonia toimub just siin. Lisaks pakuvad nii raamatukogu kui ka hotelli eripärane interjöör suurepäraseid võimalusi kauniteks foto- ja videosessioonideks.

Võta meiega ühendust ja anna teada oma soovid. Lisainfo ja broneerimine tel 453 8778 või e-posti aadressil info@ekesparre.ee