Online broneering

Hotell

Hotelli lounge

Tere tulemast Ekesparre Butiikhotelli!

Meie luksuslikult sisustatud numbritubade ja hubase lounge’iga butiikhotellis ootab sind lahke pererahvas, maja täis ajalugu ning armastatud kirjanike salapärane vaimsus. See on inspiratsiooni pelgupaik, mis jätab Sulle õiguse nautida iseolemist.

Iga külaline on meie jaoks oluline ja oodatud

Maja isepärane ajalugu ja arhitektuur mõjuvad inspireerivalt nii öömajalistele kui ka meile endile - igasse külalisse suhtutakse siin personaalselt ning erilise tähelepanuga. Kogu meie väikese hotellipere suurim soov on, et iga meie külaline tunneks end siin majas teretulnuna ja hoolitsetuna. Pakume oma külalistele hoolikalt valitud parimaid tooteid Saaremaa toidu ja joogitootjatelt ning läbimõeldud joogivalikut maailma eri paikadest. 

Pelgupaik igapäevaelust

Tänu ettevõtlikele omanikele on aegade jooksul erinevaid huve teeninud hoone endisaegne ilme saanud põhjalikult renoveeritud, lisades imeilusale juugendstiilis majale veelgi rohkem võlu.
Oled siia alati oodatud – soovid Sa siis isekeskis mõtiskleda, kalli inimesega omavahel olla või ka lihtsalt, ilma mingi erilise põhjuseta hetkeks igapäevamelust põgeneda. Pööningukorruse hubases raamatukogus on ruumi nii raamatutele kui privaatsust hindavatele lugejatele.

Tule meie majja lihtsalt puhkama või tähistama mõnd olulist sündmust või päeva. Oled siin teretulnud korraldama ka nõupidamisi, seminare, privaatseid koosolemisi või kohtumisi äripartneritega.

Meie ootame Sind


Siiralt,
Sinu Ekesparre Butiikhotell