Online broneering

Privaatne butiikhotell Kuressaares

Privaatne butiikhotell Kuressaares

Meie armsas erilise auraga majas on vaid 10 tuba, mis on ajastutruu disainiga ja varustatud kõigi mugavustega. Hotelli teenuse olulisteks märksõnadeks peame: personaalsus, külalislahkus ja hoolivus. Kostitame Sind parimate värskete Saaremaa maitsetega ning hoolikalt valitud joogivalikuga. Meie suurim soov on, et külalised tunneks end meie majas teretulnuna ja hoolitsetuna, just nagu oleks külla sattunud parima sõbra juurde. Lubame, et oleme Sinu jaoks vajalikul hetkel olemas, samas tagame piisava privaatsuse ja iseolemise. 

Romantilikute lemmikpaik

Meie õdus ja romantiline hotell Kuressaare linnapargi südames pakub imelisi vaateid piiskopilinnusele, seda ümbritsevale vallikraavile ja linnapargile, olles lemmikpaik romantikutele ning vaikust ja rahu hindavatele inimestele. See on killuke romantilist idülli Sinu kiiresse igapäevaellu.

Külastajad hindavad meild kõrgelt

Oleme saanud kõrgeimad hinnangud Saaremaa ja Kuressaare hotellide kategoorias nii Booking.com, Tripadvisor.com kui ka Hookusbookus.com kasutajate poolt. Meie hoolsad võõrustajad tagavad selle, et Su külaskäik oleks mugav ja muretu. Sul on võimalus nautida eksklusiivseid ja ka romantilisi hetki südamekujulisel saarekesel Kuressaare Piiskopilossi väravas ning tunnetada selle maja väga erilist aurat.

Broneeri majutus või küsi pakkumist

Luba Sinagi endale üks õdus puhkehetk meie armsas majas. Saada meile broneeringu päring ekesparre@ekesparre.ee ja me võõrustame Sind suurima heameelega. Kodulehelt broneerides saad soodsama hinna kui kasutad promokoodi "season2022". Võid valida ka mõne paketi, milles on kokku liidetud mitmed teenused, et su puhkus oleks mitmekülgsem. Majutus või pakett on ka suurepärane kingitus, mis kindlasti rõõmustab väga selle saajat. Küsi kinkekaarti ekesparre@ekesparre.ee. 

Sinu inspiratsiooni pelgupaik ootab Sind!