Online broneering

Golfipaketid

Golfipaketid

Saaremaal, Kuressaare linna servas asub Saare Golf´i väljak, mis pakub mänguelamust ja väljakutset ka kõige nõudlikumale mängijale. Meie omalt poolt pakume juurde privaatse puhkuse ajaloolises keskkonnas.

Selleks, et valik Sinu jaoks lihtsam ja kokkuvõttes ka kasulikum oleks, oleme kokku pannud mõned valmispaketid. Kõigi pakettide puhul on erinevaid teenuseid kokku liites paketi hind oluliselt soodsam kui neid eraldi ostes. Iga paketi juurde pakub GOSPA -15% allahindluse oma hoolitsustelt ja paketis sisaldub GOSPA veekeskuse külastus ning sissepääs hotelli naabruses asuvasse piiskopilossi.

  • Golfisõbrad leiavad meie pakutavast neile mõeldud Elegantse golfipuhkuse paketi, milles sisaldub green-fee kahele külalisele.
  • All-in-one kaheöine golfipakett sisaldab saabumisel tervitusjooke ja suupisteid, kolmekäigulist õhtusööki ja 2 x Green Fee kahele mängijale.

Lisaks saad soovi korral tellida massaažiteenuse hotellis kohapeal meie suurepärastelt massööridelt.

Loodame, et leiate enda soovidele sobiva paketi ja kui ei, siis andke oma mõtetest meile teada aadressil ekesparre@ekesparre.ee ja me püüame Teie soovid täita.

Mõnusat golfipuhkust Ekesparre Butiikhotellis!