Online broneering

Õdus sügisaeg Kuressaares

Me hoolitseme Sinu eest siin parimal viisil ja püüame Kuressaares viibitud hetked muuta mugavaks ning meeldejäävaks. Broneerides majutuse meie kodulehelt on hind nüüd üheks ööks 25% soodsam, promokood "Season2018".

Kõik hotelli numbritoad on erilised, viimistletud viimse detailini, meie hommikusöök on värske ja rikkalik- tehtud meie võõrustajate poolt just Sinule. Meie hotelli külalised on oodatud keha hellitama Georg Ots SPA-sse, kus veekeskuse külastus on meie poolt tasuta ja hoolitsustele kehtib -15% soodsam hind. Õdusaid õhtutunde võite veeta hotelli kolmanda korruse raamatukogus, kus on palju põnevat lugemist, aga võib ka lihtsalt mõtiskleda või koosolemist nautida klaasi veini või tassi sooja teega. Meie hotellis töötab suurepärane massöör, anna teada Sulle sobiv aeg ja Su keha saab olema väga tänulik.

Kel hing igatseb veelgi romantilisemate hetkede järele, neil tasub üle vaadata ka meie romatikapaketid, kuhu oleme juurde liitnud veel täiendavaid teenuseid. Oled oodatud küsima sügisese hinnaga pakkumist info@ekesparre.ee. Ekesparre Butiikhotell on 2018.aasta hooajal avatud kuni 19. oktoobrini.

Tere tulemast, kallid külalised!